Copyright Bonus 2006. All rights reserved.
1   Na załączonym  papierze fotograficznym do drukarek atramentowych drukujemy zdjęcie lub wybraną grafikę. Można również zastosować gotową stronę z kalendarza czy plakat. Ważne, aby grafika była większa niż planowany rozmiar podkładki. Wskazane jest, aby przed ostatecznym wydrukiem zrobić próby na zwykłej kartce celem sprawdzenia czy nasz materiał graficzny jest
odpowiedniej wielkości i jakości oraz czy nie ma błędów.

2   Wydrukowany obrazek zabezpieczamy specjalną folią strukturalną znajdującą się w zestawie. Zapewni to trwałość i odporność na mechaniczne niszczenie wierzchniej warstwy gotowej podkładki. Nakładanie folii należy wykonać bardzo starannie, aby pęcherze powietrza nie dostały się pomiędzy
zdjęcie i folię. Laminowanie wykonujemy w następujący sposób:

- Zrywamy wąski pasek papieru zabezpieczającego klej.
- Przykładamy folię częścią ZABEZPIECZONĄ papierem do powierzchni całego zdjęcia uważając, aby część z oderwanym paskiem przez przypadek nie przykleiła się do zdjęcia.
- Gdy prawidłowo ułożymy folię przyklejamy fragment z klejem do obrazka zwracając uwagę na dokładne doprasowanie folii.
- Przyklejamy folię do całej powierzchni zdjęcia odklejając kawałek po kawałku pozostały papier zabezpieczający. Odsłaniamy klej fragmentami po 2-3 cm i dokładnie centymetr po centymetrze dociskamy folię do zdjęcia. Laminowanie wykonujemy w taki sposób, aby ewentualne powietrze było wyciskane w kierunku gdzie zdjęcie nie jest jeszcze złączone z folią. Zdjęcie laminujemy aż do zafoliowania całej jego powierzchni.

3   Pofoliowane zdjęcie przykładamy do załączonej pianki (proszę jeszcze nie odrywać papieru zabezpieczającego klej na piance ani nie obcinać zbędnych fragmentów zdjęcia). Trzymając piankę i zdjęcie w kierunku silnego źródła światła ustalamy miejsce w którym przykleimy piankę.
Po ustawieniu pianki względem zdjęcia zaznaczamy na spodniej stronie wydruku (niezadrukowanej) obrys pianki.

4   Kolejnym krokiem jest sklejenie pianki i obrazka. Zdjęcie kładziemy na płaskiej powierzchni wydrukiem do dołu, z pianki odrywamy wąski pasek papieru zabezpieczającego i przyklejamy go do zdjęcia w miejscu zaznaczonym jako brzeg podkładki. Następnie stopniowo odrywamy pozostałe zabezpieczenie kleju na piance i ostrożnie sklejamy elementy podkładki uważając, aby powietrze nie dostało się pomiędzy piankę i zdjęcie.

5   Ostrym nożykiem introligatorskim lub nożyczkami obcinamy zbędną część zdjęcia. W ten sposób kończymy wykonywanie indywidualnej podkładki "FotoMysz".
W celu  wykonania indywidualnej podkładki "FotoMysz" należy wykonać następujące czynności:
Liczymy, że podkładka pod mysz "FotoMysz" spełni Państwa oczekiwania. Życzymy zadowolenia z używania naszego produktu.
Zestaw zawiera:
- papier do drukarki atramentowej
- folię zabezpieczającą
- piankę antypoślizgową
News:
 
Super gadżet!!! Podkładka pod myszkę z własną grafiką! Zaprojektuj własny mousepad! Świetny pomysł na prezent!