News:
Super gadżet!!! Podkładka pod myszkę z własną grafiką! Zaprojektuj własny mousepad! Świetny pomysł na prezent!
 
Copyright Bonus 2006. All rights reserved.
Szybki kontakt:

tel. (041) 344 94 44
biuro@bonus.com.pl
 
Witamy na oficjalnej stronie "Fotomyszy".

Jako firma od wielu lat specjalizująca się m.in. w personalizacji mousepad'ów wielokrotnie spotykaliśmy się z zapytaniem, czy możliwe jest stworzenie indywidualnej, limitowanej, a przez to niskonakładowej serii podkładek pod mysz. Zawsze chętnie spełnialiśmy takie życzenia, produkując wzory unikalne, często pojedyncze. Podkładki w prezencie, na specjalne okazje, do małych firm, ozdobione fotografiami z wakacji, firmowych spotkań, czy logotypem cieszyły się u nas dużą popularnością. Wtedy to po raz pierwszy narodził się pomysł "Fotomyszy" - zestawu do własnoręcznego wykonywania podkładek komputerowych. Dziś możemy pochwalić się tym, że jako pierwsi stworzyliśmy coś co nie tylko jest doskonałym pomysłem na prezent, ale i stanowi pretekst do wykazania się swoimi twórczymi umiejętnościami. Od dziś sam możesz stworzyć własną podkładkę pod mysz. Będzie ona prawdziwą ozdobą biurka, a patrząc na nią, będziesz miał pewność, że jest unikalna, wyjątkowa... Jest twoja...
Galeria on-line
Pokaż swój mousepad innym!

Przyślij do nas zdjęcie twojej podkładki. Dla najciekawszych projektów stworzymy wyjątkową internetową galerię. Każdy będzie mógł zobaczyć twoje dzieło!

biuro@bonus.com.pl

Aktualizacje:

17.01.2006
Pierwszy Beta Test strony. Testujemy funkcjonalność i atrakcyjność.

Styczeń 2006
Narodziny pomysłu budowy strony dla "Fotomyszy".
Kronika:

Podjęliśmy decyzję o budowie strony "Fotomyszy". Mamy nadzieję, że pomysł ten spotka się z miłym przyjęciem. Zależy nam na czymś więcej niż tylko na dobrej sprzedaży. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie spotkać się mogą Ci, którzy myślą podobnie. Ta strona powstaje dla Was - naszych klientów którzy cenią sobie nie tylko ciekawy produkt ale i idee mu towarzyszące.